Jesteśmy globalną firmą technologiczną zajmującą się produkcją oraz dystrybucją szeroko rozumianych usług telematycznych dla firm działających na terenie Polski oraz po za granicami kraju. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu zautomatyzowanych systemów zdalnego śledzenia, monitorowania i zarządzania flotami pojazdów, mienia stałego, towarów oraz ochrony personalnej. Naszym celem jest dostarczenie innowacyjnych oraz zoptymalizowanych rozwiązań dzięki którym, umożliwiamy firmą skuteczniej zarządzać swoimi zasobami, co prowadzi do oszczędności, poprawy jakości funkcjonowania przedsiębiorstwa, wzrostu wydajności, bezpieczeństwa oraz poszerzenia oferty dla swoich klientów. Jesteśmy głównym dystrybutorem firmy Starcom Systems na rynek Polski. Starcont kieruje swoje usługi do przedsiębiorstw działających w sektorach:

  • produkcja i import pojazdów
  • transport i logistyka
  • ochroniarskim
  • kurierskim
  • energetycznym
  • telekomunikacyjnym
  • innych

Filary Naszej Działalności

Dostarczamy technologię lub pełną usługę dla Twojej firmy.

Poprawa efektywności, bezpieczeństwa oraz kosztów Twojej firmy

Zakupy online, komfort oraz bezpieczeństwo. Szeroka gama produktów.

Nasze Główne Usługi

Monitoring Kontenerów
Podstawą naszego działania jest dystrybucja urzadzeń, aplikacji online oraz telemetrii. Nasza oferta jest oparta na sprzedaży urządzeń oraz systemów utrzymania bez miesięcznych opłat abonamentowych.

Sprzedaż oraz Leasing Urządzeń
W sytuacjach kiedy zaistnieje potrzeba wykorzystania naszych urządzeń w krótkim czasie oferujemy możliwość wynajmu.

Utrzymanie Systemu Online
Aplikacja Starcom Telematic daje klientom nieograniczone możliwości kontroli swoich jednostek na całym globie, korzystając z najnowszej technologii w prosty i przyjazny sposób.

Operacyjne Centrum Bezpieczeństwa
OCB określa procedury operacyjne do obsługi w różnych sytuacjach awaryjnych, w tym kradzieży, wypadków lub zagrożenia dla kierowcy lub właściciela jednostki.

Usługi Telemetryczne
Dostarczamy technologię M2M od największych operatorów na rynku światowym oraz krajowym w atrakcyjnych cenach.

Montaż Urządzeń
Współpracujemy tylko z profesjonalistami z zakresu montażu oraz konfiguracji urządzeń telematycznych na terenie Polski.