Monitoring Kontenerów Cargo

Usługę monitorowania kontenerów dzielimy na dwa rodzaje:

1. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która oferuje usługę globalnego monitoringu kontenerów bez konieczności zakupu sprzętu oraz oprogramowania. Monitorujemy kontener za pomocą odpowiednich trackerów od momentu zamknięcia do miejsca jego dostarczenia. Klienci mają dostęp do konkretnych danych w czasie rzeczywistym przez cały okres transportu. Dostarczamy informacje o wszystkich odstępstwach od zakładanych norm takich jak, temperatura, wilgotność, wstrząsy, nieautoryzowane otwarcie oraz inne. Po zakończonym procesie monitoringu kontenera klient otrzymuje raport podsumowujący lub raport zbiorczy na temat wszystkich wysyłek w danym miesiącu.

Usługę monitorowania kontenerów przygotowaliśmy dla firm cyklicznie wysyłających swoje ładunki do odbiorców na całym świecie i chcących szczegółowo znać parametry z kontenera oraz jakość usługi transportowo-logistycznej.

2. Dostarczamy globalne rozwiązania telematyczne firmą chcącym rozbudować ofertę własną oraz do tych, które chcą korzystać z naszej technologii bezpośrednio we własnym przedsiębiorstwie, optymalizując w ten sposób koszty oraz poprawiając funkcjonalność i bezpieczeństwo.